- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers adidas Forum Low nadchodzą w interesującej wersji „Crew Green”

adidas Forum Low nadchodzą w interesującej wersji „Crew Green”

Stale rosnąca popularność klasycznych i białych sneakersów w stylu vintage sprawia, że globalne marki same stacją się takowe wypuszczać lub przywracać. Jedną z propozycji marki adidas, która zahacza o ten temat jest bezsprzecznie adidas Forum Low, które nadchodzą w interesującej wersji „Crew Green”.

Zatem czego możemy oczekiwać? Koszykarski klasyk z 1984 roku pojawi się na sklepowych półkach z cholewką w czystej bieli, którą na pięcie dopełnia zamszowy panel. Za cały efekt końcowy sprawiający, że powinniście się zakręcić wokół tego wydania, są oczywiście detale. Mamy na myśli pożółkła podeszwę oraz akcenty w dwóch odcieniach zieleni. Ten żywszy wykorzystano przy zamszowych trzech paskach na bokach i przy stabilizatorze pięty. Natomiast odcień zgniłej i militarnej zieleni widzimy na wyściółce i na spodzie podeszwy.

Przyznamy się, że szczegółów ich premiery w internetowym sklepie adidas jeszcze nie znamy. Z drugiej strony, skoro posiadamy oficjalne zdjęcia to nie powinien to być jakiś odległy termin, raczej najbliższe dni / tygodnie.

adidas Forum 84 Low „Crew Green”
Footwear White / Crew Green – Wild Pine
FY8683
Wiosna 2021
$110

adidas Forum Low crew green fy8683 1 adidas Forum Low crew green fy8683 2 adidas Forum Low crew green fy8683 3 adidas Forum Low crew green fy8683 4 adidas Forum Low crew green fy8683 5 adidas Forum Low crew green fy8683 6 adidas Forum Low crew green fy8683 7

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: