Jak widać Northern Lights nie jest jedyną kolorystyką modelu adidas Originals ZX Flux Decon, o której pisaliśmy w połowie lutego. Dzisiaj mamy dla Was wydanie oparte na podobnym patencie, ale tutaj widnieje jeszcze pełny tytuł zestawienia barw: Sun Glow/Lush.

Cholewka opiera się na połączeniu niebieskiego z fioletem oraz pomarańczowych i białych akcentach, ale to największą robotę robi tutaj wzór graficzny, nawiązujący do zorzy polarnej i lasu. Uzupełnieniem stawki są czarne sznurówki i języki.

Pytanie, gdzie możecie je nabyć? Już spieszymy z pomocą. Możecie odwiedzić oficjalną stronę internetową sklepu Sneaker Politics!

adidas_zx_flux_decon_northern_lights_sneaker_politics_hypbeast_2 adidas_zx_flux_decon_northern_lights_sneaker_politics_hypbeast_5 adidas_zx_flux_decon_northern_lights_sneaker_politics_hypbeast_6 adidas_zx_flux_decon_northern_lights_sneaker_politics_hypbeast_7 adidas_zx_flux_decon_northern_lights_sneaker_politics_hypbeast_8 adidas_zx_flux_decon_northern_lights_sneaker_politics_hypbeast_9

Reklama
air jordan