- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Już za chwilę odbędzie się premiera adidas Yeezy Boost 350 V2 „Sand...

Już za chwilę odbędzie się premiera adidas Yeezy Boost 350 V2 „Sand Taupe”

Wszyscy żyjemy restockiem adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce „Bred”, ale obok nich na sklepowych półkach pojawi się również wersja „Sand Taupe”. W dalszej części wpisu znajdziesz nie tylko ich oficjalne zdjęcia, ale również poznasz datę ich premiery.

Podczas prezentacji pierwszych zdjęć model był jeszcze nazywany „Eliada”, ale to co wyląduje na rynku będzie obandowane jako „Sand Taupe”. Zgodnie z nazwą będziemy mieli lekką cholewkę z przędzy Primeknit zabarwionej na kilka odcieni poruszających się wokół beżu, szarości i koloru piaskowego. Beżowe kolory widzimy w dolnych partiach cholewki, a jaśniejsze umieszczono bliżej wiązania. Ciekawy zabieg zauważymy zerkając na cholewkę od góry, gdzie widać podział na dwie części: zewnętrzną i wewnętrzną. Wszystko to będzie spoczywało na beżowo brązowej podeszwie, która skrywa piankę adidas Boost.

Jeśli chodzi o premierę opisywanych adidas Yeezy Boost 350 V2 „Sand Taupe” to odbędzie się ona w sklepie adidas już 18 grudnia bieżącego roku. Macie zatem kilka chwil by uzbierać fundusze i zrobić sobie prezent pod choinkę.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Sand Taupe fz5240 1 adidas Yeezy Boost 350 V2 Sand Taupe fz5240 2 adidas Yeezy Boost 350 V2 Sand Taupe fz5240 3

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: