- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Yeezy Boost 700 “Carbon Blue” - zdjęcia

adidas Yeezy Boost 700 “Carbon Blue” – zdjęcia

Kanye West i adidas Originals szykują się do kolejnych premier. Dziś mamy dla Was ich propozycję w modelu adidas Yeezy Boost 700 nazwaną “Carbon Blue”. Poniżej zapoznacie się nie tylko z ich oficjalnymi zdjęciami, ale również szczegółami dotyczącymi sklepowej premiery.

Nowy wariant to tak naprawdę połączenie wcześniejszych czterech kolorystyk wydanych już jakiś czas temu. Widzimy tu tradycyjną cholewkę z zamszu, siatki oraz skóry, którą postawiono na podeszwie z wariantu Inertia. Cholewka w górnych partiach jest w szarości z wersji Wave Runner, natomiast kołnierz przywodzi na myśl kolorystykę Muave. Do tego dochodzą jeszcze panele z kolorystyki Teal. Wydaje się, że każdy z elementów pochodzi z innej bajki, coś na wzór wydań What The… od Nike.

Jeśli chodzi o premierę opisywanych Yeezy 700 to pojawią się one w sprzedaży już 18 grudnia bieżącego roku. Cena w oficjalnym sklepie internetowym sklepie adidas ustawiona jest na poziomie 1299 złotych.

adidas Yeezy Boost 700
Carbon Blue
18 Grudzień
1299 zł

W Polsce buty pojawią się tylko i wyłącznie w warszawskim sklepie Chmielna 20 Lab, a to oznacza że ich liczba będzie mocno ograniczona.

adidas Yeezy Boost 700 Carbon Blue 1 adidas Yeezy Boost 700 Carbon Blue 2 adidas Yeezy Boost 700 Carbon Blue 3 adidas Yeezy Boost 700 Carbon Blue 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: