- Reklama -Nike Black FridayNike Black Friday
Strona głównaStylSneakersTak prezentują się adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Bone”

Tak prezentują się adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Bone”

Najbliższe dni przyniosą nam premierę dwóch wersji nowego modelu adidas Yeezy Boost 700 MNVN. Pierwszy w sklepach pojawi się opisywany już przez nas wariant „Phosphor”, drugim będzie bohater tego wpisu, czyli opcja „Bone”.

Nowy model zaprezentowany światu zaledwie kilka miesięcy temu będzie w tym przypadku stał na czarnej masywnie wyglądającej podeszwie, która skrywa wygodną piankę Boost. Górne partie cholewki będą wykonane z beżowego nylonu, któremu towarzyszą akcenty w kolorze czarnym. Wystarczy tu wymienić chociażby język wraz z wiązaniem i ostatnimi oczkami na sznurówki, a także o pięcie i nosku. Kropką nad i wydaje się być ogromny napis z cyfrą 700, który został umieszczony w bocznych sektorach cholewki.

Jaka będzie cena i gdzie kupić Yeezy widoczne na poniższych fotografiach? Szykujcie się na premierę 25 kwietnia bieżącego roku, a cena według oficjalnego sklepu adidasa ma wynosić 899 złotych.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Bone”
Bone / Bone – Bone
FY3729
25 Kwiecień 2020
899 zł

Buty pojawią się również w rozmiarówce dziecięcej w cenie 679 zł i niemowlęcej, która będzie kosztowała 599 złotych.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bone 2 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bone 3 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bone 4 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bone 5

- Reklama -Nike Black Friday
- Reklama -Nike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: