- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Tak prezentują się adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Bone”

Najbliższe dni przyniosą nam premierę dwóch wersji nowego modelu adidas Yeezy Boost 700 MNVN. Pierwszy w sklepach pojawi się opisywany już przez nas wariant „Phosphor”, drugim będzie bohater tego wpisu, czyli opcja „Bone”.

Nowy model zaprezentowany światu zaledwie kilka miesięcy temu będzie w tym przypadku stał na czarnej masywnie wyglądającej podeszwie, która skrywa wygodną piankę Boost. Górne partie cholewki będą wykonane z beżowego nylonu, któremu towarzyszą akcenty w kolorze czarnym. Wystarczy tu wymienić chociażby język wraz z wiązaniem i ostatnimi oczkami na sznurówki, a także o pięcie i nosku. Kropką nad i wydaje się być ogromny napis z cyfrą 700, który został umieszczony w bocznych sektorach cholewki.

Jaka będzie cena i gdzie kupić Yeezy widoczne na poniższych fotografiach? Szykujcie się na premierę 25 kwietnia bieżącego roku, a cena według oficjalnego sklepu adidasa ma wynosić 899 złotych.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Bone”
Bone / Bone – Bone
FY3729
25 Kwiecień 2020
899 zł

Buty pojawią się również w rozmiarówce dziecięcej w cenie 679 zł i niemowlęcej, która będzie kosztowała 599 złotych.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bone 2 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bone 3 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bone 4 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bone 5

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: