- Reklama -NIkeNIke

adidas Yung-1 nadchodzą w nowej biało szarej wersji

Wracamy do marki adidas Originals, a to za sprawą świeżej propozycji stosunkowo młodego modelu, który został ciepło przywitany przez fanów Trzech Pasków. Mowa tu o modelu adidas Yung-1, którego zdjęcia widzicie poniżej.

Yung 1 to model, który jest unowocześnioną i lekko odmienioną wersją adidas Falcon Dorf z 1996 roku. Model ten osiągnął sukces i popłynął na fali tak zwanych ugly shoes, które są popularne w ostatnim czasie. Konstrukcja butów opiera się na syntetycznym zamszu y nylonowej siateczce, które zabarwiono w jasnym białawym odcieniu. Projekt dopełniają szare akcenty oraz podeszwa w tym samym kolorze z żółtym elementem od spodu. Za cały efekt końcowy odpowiadają trzy paski na boku. Przyjrzyjcie się im dokładniej, ponieważ od zewnętrznej stronie mamy je w kolorze niebieskim z czerwoną obwolutą, a od wewnętrznej kolory zamieniono miejscami.

Widoczne zdjęcia butów pochodzą z niemieckiego sklepu 43einhalb, w którym pojawią się w okolicach lutego bieżącego roku. W Polsce ogarniecie je w oficjalnym sklepie pod tym linkiem.

adidas Yung-1
Grey Two / Collegiate Royal – Scarlet
CG7127
Luty 2018

adidas Yung-1 Grey Two Collegiate Royal Scarlet CG7127 1 adidas Yung-1 Grey Two Collegiate Royal Scarlet CG7127 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: