Niedawno przedstawiliśmy całą historię Air Jordan 7, a już musimy do listy dopisać kolejne wydanie. Mowa o wersji Blue Dusk kierowanej do damskiego grona fanów marki Jordan Brand.

Jest to kolejne wydanie z okazji 23 lecia tegoż modelu i zarazem kolejne całkiem nowe jakie się pojawia w tym roku. Projekt bazuje na odcieniach szarości, ta jaśniejsze zdominował całą cholewkę, ciemniejszy odcień widzimy na elemencie przechodzącym od sznurówek do podeszwy, która swoją drogą również jest ciemno szara. Całość okraszają delikatne złote akcenty jak Jumpman po boku czy elementy przy podeszwie, gdzie widzimy również kolor biały. Na tyle widnieje szaro złota ‚tarcza’ z białym numerem 23. Kropką nad i jest różowy Jumpman na podeszwie i okazjonalna wkładka z okazji 30 lecia marki.

Widoczne tu buty Air Jordan 7 będą miały swoją premierę już 25 lipca i jeśli wpadną do Polski to prawdopodobnie ogarnie je sklep Ataf.

Air Jordan VII GS „Blue Dusk”
Blue Dusk/Metallic Gold-Obsidian-White
442960-407
25 Lipiec 2015
$140

Air Jordan VII GS-Blue Dusk-1 Air Jordan VII GS-Blue Dusk-2 Air Jordan VII GS-Blue Dusk-3 Air Jordan VII GS-Blue Dusk-4 Air Jordan VII GS-Blue Dusk-5

Reklama
air jordan