- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNowy kolaboracyjny projekt Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000

Nowy kolaboracyjny projekt Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000

Na początku wakacji komunikowaliśmy o kolaboracji na linii Alltimers x adidas Skateboarding, która przyniosła nam limitowane wersje butów adidas Gazelle Super oraz biegówek adidas ZX 4000. Dziś powracamy do tego duetu za sprawą świeżej wersji modelu ZX 4000, z którym zapoznacie się poprzez poniższe fotografie.

WIdoczne poniżej propozycje są już ich szóstym wspólny projektem, widać że obie strony zaprzyjaźniły się na dobre. Z okazji premiery nowego projektu butów firma Alltimers współpracowała z Antoshem Cimoszko przy serii fotografii i Corey’em Adamsem przy realizacji krótkiej reklamy.

Sam dobór modelu jest dość zaskakujący, bo co niby mają wspólnego biegówki z 1989 roku z linią skateboarding spod znaku trzech pasków? No, ale skoro wychodzą i wyglądają ciekawie to nie drążymy tego problemu.

Bazą w opisywanym projekcie jest żółta siateczka na przodzie cholewki oraz zielone panele na jej bokach. Zostało to otoczone zamszem w jasnobeżowym kolorze, który pojawia się nie tylko wokół toeboxa, ale również na pięcie. To jednak nie koniec, ponieważ dochodzą do tego niebiesko żółte trzy paski na boku, żółte okolice oczek na sznurówki oraz szereg czarnych akcentów i dodatków. Wszystko to postawiono na podeszwie zabarwionej na czarno.

Nowe buty Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000 znajdziecie już dziś tylko i wyłącznie na stronie internetowej tej streetwearowej marki.

Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000 1 Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000 2 Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000 3 Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000 4 Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000 5 Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000 6 Alltimers x adidas Skateboarding ZX 4000 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: