- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Poznaj bliżej nadchodzące Ambush x Nike Dunk High w wersji Black /...

Poznaj bliżej nadchodzące Ambush x Nike Dunk High w wersji Black / White

Po kilku tygodniach od zaprezentowania Wam dokładnych zdjęć nadchodzącego przedsięwzięcia Ambush x Nike Dunk High powracamy do Was z ich oficjalnymi fotografiami. Poznajcie zatem świeży projekt japońskiej marki w kolorystyce Black / White.

Projektantka Yoon Ahn oraz jej mąż, artysta hip-hopowy i producent Verbal, stworzyli markę Ambush w 2008 roku. Na samym początku skupiali się jedynie na biżuterii i akcesoriach. Jednak wzrastająca popularność ich projektów „wymusiła” (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) wejście w przedsięwzięcia odzieżowe.

Teraz są już na takim etapie rozwoju, że zasiadają przy jednym stole z przedstawicielami Nike, a jednym z owoców takich spotkań są poniższe Dunk High. Odnieśli się oni do klasycznej propozycji nadając jej nowy wymiar poprzez nietuzinkowe detale. Zwróćcie chociażby uwagę na dodatkowy stabilizator pięty z nazwą marki na tyle czy boczne Swooshe wychodzące poza obrys cholewki. Mało? No to na koniec dołożyli do tego zestawu nowy kołnierz. Trzeba przyznać, że otrzymujemy wydanie jedyne w swoim rodzaju z rozwiązaniami, których jeszcze nigdy nie widzieliśmy.

Pierwsza z kolorystyk, która zawita na sklepowe półki będzie bazowała na klasycznym połączeniu bieli z czernią. Przy czym panele podstawowe mamy w bieli, natomiast pozostałe nakładki oraz detale są już w czerni. Wszystko to ma spokojnie spoczywać na białej podeszwie. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Opisywane buty powinny być osiągalne w sklepie Nike SNKRS już w nadchodzących dniach / tygodniach.

Ambush x Nike Dunk High
Black / White
CU7544-001
Zima 2020

 

Ambush x Nike Dunk High Black White CU7544-001 1 Ambush x Nike Dunk High Black White CU7544-001 2 Ambush x Nike Dunk High Black White CU7544-001 3 Ambush x Nike Dunk High Black White CU7544-001 4 Ambush x Nike Dunk High Black White CU7544-001 5 Ambush x Nike Dunk High Black White CU7544-001 6 Ambush x Nike Dunk High Black White CU7544-001 7

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: