- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Aminé został nowym ambasadorem marki New Balance

Po tym jak do rodziny New Balance dołączyli Jack Harlow oraz ostatnio Zach Lavine, teraz do wspomnianej dwójki ambasadorów wchodzi Aminé.

Nominowany do nagrody Grammy raper, piosenkarz i autor tekstów pojawi się w kluczowych kampaniach marketingowych.

„Jestem podekscytowany współpracą z New Balance i nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą, nad czym pracujemy. Dla każdego, kto zna mnie i mój styl, ta współpraca wydaje się bardziej niż naturalna” – mówi Aminé.

„Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z ludźmi, którzy to rozumieją”.

amine new balance 1

Na start artysta prezentuje pomarańczową wersję „Refined Future” New Balance 2002R, jednej z trzech wersji kolorystycznych, które mają się wkrótce ukazać.

„New Balance z radością ogłasza Aminé jako najnowszego ambasadora marki” – mówi Chris Davis, dyrektor ds. marketingu New Balance.

„Jako niezwykle utalentowany muzyk, raper, piosenkarz i autor piosenek, cieszymy się, że jego kunszt nabiera nowego kształtu jako ambasador marki. W New Balance głęboko cenimy indywidualność i jesteśmy dumni z inspirowania następnej generacji twórców”.

Artysta jest najbardziej znany z sukcesu swojego singla „Caroline” z certyfikatem 6 krotnej platyny. Jego unikalny osobisty styl i twórcza wizja rysuje naturalną paralelę do New Balance. Niezwykle udana kariera muzyczna i autentyczne opowiadanie historii wzmacniają go jako prawdziwego ambasadora marki.

amine new balance 2 amine new balance 4 amine new balance 3

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: