- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Marka Anti Social Social Club została sprzedana!

Streetwearowa marka Anti Social Social Club (czy jak wolą inni ASSC) została sprzedana! Nabywcą jest Marquee Brands, która jest spółką holdingową założoną w 2014 roku.

Wspomniana wyżej spółka jest właścicielem kilku marek z branży modowej, kucharskiej i lifestyle’owej. Wystarczy tu wspomnieć o brandach jak Ben Sherman, a także firmach kucharza Emerila Lagasse czy telewizyjnej persony jaką jest Martha Stewart.

Streetwearowy brand Anti Social Social Club założony w 2015 roku przez Neeka Lurka przeszedł drogę od jednej z topowych, choć może pasowałoby tu słowa – marki bardziej popularnej niż szanowanej, do sytuacji, w której kupują ją ktoś taki jak Marquee Brands. Zabawne jak można w jednym roku być na szczycie, a w kolejnych całkiem gdzie indziej.

Jak donosi The Business of Fashion, przejęcie zostało potwierdzone w tym tygodniu za nieujawnioną kwotę. W rozmowie z BOF, dyrektor generalny Marquee Brands, Neil Fiske, powiedział:

„Naszym planem jest umożliwienie ASSC być ASSC – bez zamiaru zmiany DNA marki, wartości lub kultury”.

Podobne zdania wypowiada VF Corp po przejęciu Supreme, ale im jesteśmy w stanie choć w części uwierzyć. W tym przypadku jest trochę inaczej.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: