- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersASAP Nast x Converse „Somewhere of mid-century”

ASAP Nast x Converse „Somewhere of mid-century”

Wychodzi na to, że Tyler, The Creator nie będzie jedynym raperem, który włączył się do współpracy z marką Converse. Swoją wersję butów Converse One Star zaprojektował również ASAP Nast, ale oprócz nich w kolekcji znalazło się miejsce na kilka innych pozycji, jak chociażby odzież czy drugi model – Chuck Taylor All Star.

Główną inspiracją członka ekipy A$AP Mob był design z połowy ubiegłego wieku. Buty wykonano z zamszu w musztardowym kolorze oraz z materiału pokrytego kratą. W obu przypadkach na butach znajdziemy napis Somewhere of mid-century. Ten sam napis pojawia się również na t-shirtach.

Niestety, ale projekt ASAP Nast x Converse „Somewhere of mid-century” na chwilę obecną będzie niesamowicie limitowany i do ogarnięcia w sklepie Foot Locker na Harlemie w Nowym Jorku. Ciekawe czy w późniejszym czasie trafi do szerszej dystrybucji.

ASAP Nast x Converse Somewhere of mid-century-1 ASAP Nast x Converse Somewhere of mid-century-2 ASAP Nast x Converse Somewhere of mid-century-3 ASAP Nast x Converse Somewhere of mid-century-4

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: