- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAsics przywraca drugą oryginalną kolorystykę Gel-Kayano 5

Asics przywraca drugą oryginalną kolorystykę Gel-Kayano 5

W ostatnich dniach Asics przywrócił ze swojego archiwum model Gel-Kayano 5 w jego oryginalnej kolorystyce sprzed lat. Okazuje się, że nie będzie to jedyne takie wydanie na rynku, a już za chwilę pojawi się w sprzedaży wariant numer dwa, który jest bohaterem tego wpisu.

Również w tym wydaniu rolę pierwszoplanową odgrywa biel, którą wykorzystano zarówno na panelach wykonanych ze skóry jak i z siateczki, przy czym boczne panele z siateczki dostały również odrobinę szarego barwnika. Projekt przełamuje kontrastowa czerń, którą wykorzystano na języku, zapiętce, a także na bocznym brandingu Tiger Stripes. Wspomniane elementy dopieszczono delikatnie czerwienią. W tym ostatnim kolorze jest również okienko w podeszwie pod piętą ukazujące żelowym system amortyzacji.

Zdjęcia widocznych tu butów Asics Gel-Kayano 5 OG pochodzą z niemieckiego sklepu Solebox, ale jeśli nie znajdziecie tam swojego rozmiaru to zaglądajcie również do polskiego sklepu Chmielna20.

Asics Gel-Kayano 5 OG white black red 1 Asics Gel-Kayano 5 OG white black red 2 Asics Gel-Kayano 5 OG white black red 3 Asics Gel-Kayano 5 OG white black red 4 Asics Gel-Kayano 5 OG white black red 5 Asics Gel-Kayano 5 OG white black red 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: