- Reklama -NIkeNIke

Asics Gel-Sonoma 15-50 wylądowały w nowej wersji „Cream / Oatmeal”

Model Asics Gel-Sonoma 15-50 to nowa sylwetka (hybryda, ale o tym poniżej), która zadebiutowała w ostatnich tygodniach w dwóch kolaboracyjnych projektach: Andersson Bell oraz A.P.C. Dziś mamy dla Was normalne, regularne wydanie w kolorystyce „Cream / Oatmeal”.

Bohater tego wpisu to sylwetka, która zaczerpnęła swoją cholewkę z modelu 10-50 do biegów przełajowych, a następnie została postawiona na podeszwie wykorzystującej komponenty z pierwszych dwóch butów terenowych GEL-SONOMA.

Kolorystyka butów inspirowana była krajobrazem wydm. Podobnie jak piaszczyste wydmy, tak i cholewka butów bazuje na odcieniach kolorów beżowego oraz piaskowego, którym towarzyszy żółć na podeszwie. Konstrukcja butów opiera się na elementach ze skóry na przodzie, zamszu w górnych sektorach cholewki oraz na ripstop nylonie i materiałach syntetycznych pomiędzy. Kropką nad i jest jasna szarość na spodzie wspomnianej podeszwy.

Mamy dla Was dobra wiadomość – opisywane buty ASICS GEL-Sonoma 15-50 są już dostępne w internetowym sklepie marki.

Asics Gel-Sonoma 15-50 Cream Oatmea 1 Asics Gel-Sonoma 15-50 Cream Oatmea 2 Asics Gel-Sonoma 15-50 Cream Oatmea 3 Asics Gel-Sonoma 15-50 Cream Oatmea 4 Asics Gel-Sonoma 15-50 Cream Oatmea 5 Asics Gel-Sonoma 15-50 Cream Oatmea 6 Asics Gel-Sonoma 15-50 Cream Oatmea 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: