- Reklama -NikeNike

AURALEE wydaje dwie kolaboracyjne wersje butów New Balance WRPD Runner

Nowy model New Balance WRPD Runner zyskał w ostatnich miesiącach wielką uwagę, stając się jednym z najważniejszych modeli tej bostońskiej marki. Od jesieni ubiegłego roku ujawniono ponad dziesięć kolorystyk dostępnych w regularnej sprzedaży. Jednak od momentu premiery na czerwcowym Tygodniu Mody w Paryżu pytanie o konkretną datę premiery wydań AURALEE wciąż pozostawało otwarte. Teraz, po długim oczekiwaniu, otrzymujemy szczegółowy wgląd w tę kolekcję.

Kontrast pomiędzy jasnością beżowej i czarnej edycji jest wyraźny, ale obie kontynuują przytłaczającą tonację, którą obserwowaliśmy w katalogu AURALEE dla New Balance. Jasniejsza edycja jest niemal jednolita, zalewając model ecru odcieniem, delikatnie przyciemnionym na podeszwie środkowej i na nakładkach. Dodatkowo, różnica materiałów jest łatwo zauważalna. Wszystko to pozostaje podobne także dla czarno granatowej edycji, choć paleta kolorów skręca ostro w kierunku nocnego nieba.

Oficjalne zdjęcia produktu AURALEE x New Balance WRPD Runner są dołączone poniżej, a obie pary trafią do sprzedaży globalnie 18 kwietnia. Sprawdzajcie wtedy oficjalny sklep internetowy tej marki.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: