- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

BAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-001 Vanquish”

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o bardzo ciekawej kolaboracji pomiędzy butikiem BAIT a producentem obuwia Asics: BAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-001 Vanquish”-Zajawka.

Wówczas dysponowaliśmy dosłownie jednym zdjęciem, a dzisiaj możemy dołożyć do tego lepszą jakościowo porcję fot. Co do wyglądu tych butów to oczywiście nic nie uległo zmianie. Tak jak już wcześniej informowaliśmy, wariant kolorystyczny otrzymał nazwę Basics Model-001 Vanquish.

Sam tytuł niewiele mówi, także już wyjaśniamy z czym będziemy mieli tutaj do czynienia. Przede wszystkim dominuje czerń, pokrywająca większą część powierzchni, ale to właśnie na tym tle najlepiej wyróżnia się popularny motyw kamuflażu. Do tego dochodzi biała podeszwa, która w niektórych miejscach jest nakrapiana a uzupełnieniem są niewielkie, czerwone akcenty. Ponadto do produkcji użyto głównie zamszu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego wydania (pamiętajcie, że w grze są jeszcze dwie inne wersje), to obecnie nie znamy oficjalnej daty premiery.  Jednak na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem gdy tylko pojawi się jakaś wiadomość na ten temat to na pewno Was poinformujemy!

an-exclusive-look-at-the-bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-001-vanquish-2 an-exclusive-look-at-the-bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-001-vanquish-3 an-exclusive-look-at-the-bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-001-vanquish-4 an-exclusive-look-at-the-bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-001-vanquish-1

via Hypebeast

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: