- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersBAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-002 Guardian” – Zajawka

BAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-002 Guardian” – Zajawka

Już w listopadzie wspominaliśmy o bardzo dobrej współpracy pomiędzy butikiem BAIT a marką Asics. Jak wiadomo kolaboracja ta obejmuje trzy warianty modelu Gel Lyte III. Jedną z nich zaprezentowaliśmy w pełni: BAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-001 Vanquish” a dwie pozostałe pojawiły się w formie zajawek.

Dzisiaj też pozostaniemy jeszcze przy tej formie, ale mamy dla Was dokładną nazwę kolorystyki. Mianowicie mowa o Guardian. Sam tytuł może nam nie wiele mówić, ale w tym przypadku będziemy mieli głównie do czynienia z takimi kolorami jak odcień zgniłej zieleni, biel czy czerń. Do tego dochodzą niewielkie czerwone akcenty oraz biała, ale zarazem nakrapiana podeszwa. Do produkcji użyto głównie zamszu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale z wstępnych informacji wynika, że może to być styczeń 2014 roku. Na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem jak tylko pojawi się jakaś wiadomość na ten temat to na pewno damy znać. Czekamy również na większą porcję zdjęć.

BAIT x Asics Gel Lyte III
“Guardian”
Styczeń 2014

asics-gel-lyte-iii-bait-guardian-01

via Hypebeast

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: