Współpraca sklepu Bait z ekipą włoskiej marki Diadora oraz Dreamworks spodobała się na tyle, że przed Wami kolejna bardzo ciekawa wersja butów S8000, którą zatytułowano Where’s Wally.

But został zaprojektowany tak, by jak najlepiej odwzorować kolory słynnego bohatera książek dla dzieci o tym samym tytule co ten projekt. Konstrukcja opiera się o nubuk i zamsz o różnych fakturach. Przód cholewki mamy bardzo jasny, następnie przechodząc ku tyłowi widzimy kolor czerwony, siadł on nie tylko na boczne panele, ale również na sznurowanie i język, na końcu z kolei widzimy kolor niebieski, który został wykorzystany również na wyściółce. Całość została osadzona na beżowej podeszwie z czerwonym spodem i dopełniona specjalnie na tę okazję przygotowaną wkładką.

Premiera poniższych butów Diadora S8000 w sklepie Bait przewidziana jest na 9 lipca, ich cena sięga poziomu $220 USD, a liczba będzie limitowana do 400 sztuk.

Sprawdź również poprzednie wydania: Kung Fu Panda 3 oraz Shrek.

BAIT x Dreamworks x Diadora S8000-Where is Wally-1 BAIT x Dreamworks x Diadora S8000-Where is Wally-2 BAIT x Dreamworks x Diadora S8000-Where is Wally-3 BAIT x Dreamworks x Diadora S8000-Where is Wally-4 BAIT x Dreamworks x Diadora S8000-Where is Wally-5 BAIT x Dreamworks x Diadora S8000-Where is Wally-6

Reklama
air jordan