- Reklama -NikeNike

BAPE wypuszcza nową… czekoladową kolekcję

Do tegorocznych Walentynek pozostały już tylko dni, więc marki w nawiązaniu do święta zakochanych wypuszczają swoje specjalne okazjonalne kolekcje. Jedni inwestują w klasyczne serduszka, jednak BAPE idzie w innym kierunku i serwuje… czekoladową kolekcję.

A Bathing Ape zaprojektowało zestaw, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskich osób. Pośród nowości znajdziecie t-shirty z grafiką Ape Head, która powstała na wzór tabliczki czekolady. Tuż obok pojawia się drugi projekt, gdzie małe Baby Miło zajadają się bloczkiem czekolady.

BAPE Chocolate Spring 2023 0

Japońska marka znana jest między innymi ze swoich autorskich wzorów kamuflażu. W tym przypadku nie było inaczej. Na potrzeby opisywanej kolekcji powstał nowy wzór „Chocolate Camo”. Wykorzystano go przy pidżamach, które pojawiają się w d∑ich wersjach: brązowej i białej czekolady.

Na sklepowych półkach pojawią się ponadto poduszki, które rozświetlają pomieszczenie niepowtarzalnymi wzorami, tymi samymi co na wspomnianych pidżamach.

Kolekcja BAPE Chocolate została wydana 3 lutego 2023 r. w ich sklepie internetowym oraz 4 lutego 2023 r. w zwykłych sklepach A Bathing Ape.

BAPE Chocolate Spring 2023 1 BAPE Chocolate Spring 2023 2 BAPE Chocolate Spring 2023 3 BAPE Chocolate Spring 2023 4 BAPE Chocolate Spring 2023 5 BAPE Chocolate Spring 2023 6 BAPE Chocolate Spring 2023 7 BAPE Chocolate Spring 2023 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: