fragment design i Beats wydają wspólnie bezprzewodowe słuchawki Powerbeats Pro

fragment design x Beats Powerbeats Pro

Kilka tygodni temu swoje bezprzewodowe słuchawki Beats Powerbeats Pro wypuściła marka Ambush. Dziś prezentujemy wersję zaprojektowaną przez fragment design.

Najnowszy kolaboracyjny projekt, który prezentujemy poniżej, jest kontynuacją ich dwóch wspólnych przedsięwzięć z 2014 roku. Tym razem na warsztacie były słuchawki bezprzewodowe Powerbeats Pro, a efekty ich wspólnych działań możecie podziwiać na poniżej załączonych fotografiach.

“Lubię markę Beats, więc jeśli chodzi o słuchawki to wybieram te od Beats. Mam je zawsze przy sobie” – mówi Hiroshi Fujiwara, twórca fragment design.

fragment design Beats Powerbeats Pro 1 fragment design Beats Powerbeats Pro 2 fragment design Beats Powerbeats Pro 3

Słuchawki wyjdą w matowej czerni, która będzie przełamana białym brandingiem japońskiej marki. Na jednej słuchawce widzimy napis FRGMT, natomiast na drugiej ikoniczne logo z dwoma piorunami zamkniętymi w okręgu. Dopełnieniem wydaje się być połyskujące logo Beats.

Całość zostanie zapakowana w czarny case, który również został zabarwiony na matową czerń. Natomiast na wieku od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej umieszczono ponownie dwa pioruny w kontrastowej bieli.

Dodatkowe szczegóły, na które należy zwrócić uwagę, obejmują odporność na pot i wodę, a także godziny słuchania, które po pełnym naładowaniu wynoszą do dziewięciu godzin.

Nadchodzące bezprzewodowe słuchawki fragment design x Beats Powerbeats Pro będą wycenione na kwotę $249.95 USD. Będziecie je mogli zakupić między innymi poprzez sklep Apple, a także w sklepach internetowych Dover Street Market oraz END.

fragment design Beats Powerbeats Pro 4 fragment design Beats Powerbeats Pro 5 fragment design Beats Powerbeats Pro 6 fragment design x Beats Powerbeats Pro 1 fragment design x Beats Powerbeats Pro 2