- Reklama -NikeNike

Rizzoli wydaje książkę „I Know NIGO”

Kultowy projektant mody Nigo®, znany z rewolucji w świecie streetwearu, wchodzi teraz na wyższy poziom, prezentując nam fascynujący świat swoich niezwykłych kolaboracji muzyczno-modowych. Książka „I Know NIGO®” to nie tylko zapis współprac z artystami takimi jak Pharrell, A$AP Rocky czy Tyler, the Creator, ale także podróż przez archiwa projektów, które stały się kultowymi dziełami sztuki ulicznej.

Nigo®, założyciel A Bathing Ape®, to postać kluczowa dla współczesnej mody, a książka ta to hołd dla jego dziedzictwa. W świecie, gdzie moda spotyka się z hip-hopem, Nigo® jest pomostem między streetwearowymi trendami a nowoczesnym luksusem. Jego ekskluzywne kolekcje, uosabiające współpracę z gwiazdami muzycznymi, są pełne limitowanych edycji, ozdobionych logo i slogany, co sprawia, że są tak poszukiwane.

To nie tylko książka, to podróż przez kulturę materialną wykreowaną przez te unikalne partnerstwa. Filozofia maksymalizmu, charakterystyczna dla Nigo®, przenika także projekt graficzny książki, pełnej oryginalnych ilustracji i grafik. Pharrell i Steven Victor wnoszą swoje unikalne perspektywy jako autorzy przedmowy i wprowadzenia.

Wkraczając w świat Nigo®, wchodzimy do królestwa kultury streetwearu, gdzie moda staje się dziełem sztuki, a muzyka łączy się z designem.

Książka z twardą okładką i 256 stronami pojawi się w sprzedaży już 9 kwietnia 2024 roku. Oczywiście wyjdzie nakładem Rizzoli.

Book I Know Nigo Rizzoli 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: