- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersTak prezentują się nowe Casablanca x New Balance 237 „Green Monogram”

Tak prezentują się nowe Casablanca x New Balance 237 „Green Monogram”

W ramach tegorocznych przedsięwzięć na linii Casablanca x New Balance na sklepowych półkach zobaczymy nie tylko prezentowane niedawno New Balance 327, ale również bohater tego wpisu. Przed Wami całkiem nowy model New Balance 237 w podobnej kolorystyce co poprzednik, czyli „Green Monogram”.

Ogólny zamysł i design kolorystyczny nadchodzącej wersji jest niemalże identyczny. Mamy zatem białą skórzaną cholewkę z perforacją na całej swojej powierzchni. Przy czym przód i tył cholewki przykryty jest nakładkami, na których znajdziemy unikatowy, zielono łososiowy wzór zaprojektowany przez Charafa Tajera. To właśnie on jest dyrektorem kreatywnym brandu stworzonego przez konglomerat LVMH. Obok tego na boku widnieje ogromny kremowy branding w postaci eNki z łososiową obwolutą. Zielone sznurówki, specjalny wzorek na języku i biało zielona podeszwa wieńczą cały projekt.

Według zapowiedzi buty Casablanca x New Balance 237 „Green Monogram” pojawią się w sprzedaży już 19 lutego w najlepszych sklepach z amerykańską marką.

Casablanca x New Balance 237 Green Monogram 1 Casablanca x New Balance 237 Green Monogram 2 Casablanca x New Balance 237 Green Monogram 3 Casablanca x New Balance 237 Green Monogram 4 Casablanca x New Balance 237 Green Monogram 5 Casablanca x New Balance 237 Green Monogram 6

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: