- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersOto nadchodzące Casablanca x New Balance 327 „Green Monogram”

Oto nadchodzące Casablanca x New Balance 327 „Green Monogram”

Przyjaźń na linii Casablanca x New Balance trwa już od kilku dobrych sezonów. Dziś przedstawiamy Wam ich najświeższe wspólne dzieło w postaci modelu New Balance 327, który nadchodzi w wersji „Green Monogram”.

Charaf Tajer, dyrektor kreatywny brandu stworzonego przez konglomerat LVMH, w swoich rękach miał raz jeszcze sylwetkę NB327. Za zaprojektowanie tego modelu odpowiadała pierwotnie Charlotte Lee, co zresztą możecie przeczytać w naszym specjalnym artykule na temat tej sylwetki.

Wracając do tematu – podobnie jak to było przy poprzednich edycjach, tak i teraz przy tworzeniu cholewki skorzystano z perforowanej skóry. Zabarwiono ją na biało i dopełniono panelami pokrytymi unikatowym, zielono łososiowym wzorem zaprojektowanym przez Tajera. Mamy na myśli elementy umieszczone na toeboxie oraz na pięcie. Białawe oczka na sznurówki oraz język, kremowa duża eNka na bokach z łososiową obwolutą, a także biaława podeszwa wieńczą myśl designera. Z kolei agresywny bieżnik na spodzie podeszwy zachodzący wysoko na piętę został zabarwiony na żywy odcień zieleni. Projekt zdobią jeszcze złote napisy i specjalna tasiemka idąca przez środek języka.

Według zapowiedzi buty Casablanca x New Balance 327 „Green Monogram” pojawią się w sprzedaży już 19 lutego w najlepszych sklepach z amerykańską marką.

casablanca x new balance 327 green monogram 1 casablanca x new balance 327 green monogram 2 casablanca x new balance 327 green monogram 3 casablanca x new balance 327 green monogram 4 casablanca x new balance 327 green monogram 5

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: