- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersOto nadchodzące Casablanca x New Balance 237 „Red Monogram”

Oto nadchodzące Casablanca x New Balance 237 „Red Monogram”

Kilka dni temu mogliście się bliżej zapoznać z modelem New Balance 327 w wersji „Red Monogram”, która powstała w ramach współpracy Casablanca x New Balance. Dziś dokładamy drugą składową tego przedsięwzięcia, czyli model New Balance 237.

Ta stosunkowo młoda sylwetka wzorowana na biegówkach z lat ’70 jest niemalże identycznie zaprojektowana jak wyżej wspomniany poprzednik. Bazą w projekcie jest biała skóra z drobną perforacją, którą przełamuje ogromna eNka w krwistej czerwieni z zieloną obwolutą. Charaf Tajer, dyrektor kreatywny brandu stworzonego przez konglomerat LVMH, wykorzystuje oba kolory w specyficznym autorskim wzorze na nakładkach wokół toeboxu i na pięcie. Wszystkie trzy wymienione kolory wskakują również na podeszwę, która wraz z beżowymi zamszowymi oczkami na sznurówki wieńczą cały projekt. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Buty Casablanca x New Balance 237 „Red Monogram” zadebiutują w ich sklepie już 21 maja. Globalna premiera ustawiona jest na tydzień później, na dzień 28 maja.

 

Casablanca x New Balance 237 Red Monogram 1 Casablanca x New Balance 237 Red Monogram 2 Casablanca x New Balance 237 Red Monogram 3 Casablanca x New Balance 237 Red Monogram 4 Casablanca x New Balance 237 Red Monogram 5

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: