- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersSzykuj się na premierę butów Casablanca x New Balance 327 „Red Monogram”

Szykuj się na premierę butów Casablanca x New Balance 327 „Red Monogram”

Po kilku miesiącach przerwy powracamy do przedsięwzięcia powstałego na linii Casablanca x New Balance. Nie dalej jak w lutym prezentowaliśmy Wam New Balance 327 w wersji „Green Monogram”, a dziś zapoznacie się z jej kontynuacją w postaci wydania „Red Monogram”.

Charaf Tajer, dyrektor kreatywny brandu stworzonego przez konglomerat LVMH, idzie w bardzo podobne rozwiązania co u wyżej wspomnianego poprzednika. Mamy zatem skórzaną cholewkę z dodatkową perforacją. Przełamał to żywą czerwienią, z której stworzył ogromną eNkę na boku i dołożył do niej zieloną obwolutę. Czerwień dominuje również na nakładkach wokół toeboxu i na pięcie, na których umieścił beżowo turkusowy autorski wzór. Całość postawił na biało kremowej podeszwie z zieloną gumą od spodu, gdzie widzimy agresywny bieżnik zachodzący daleko za piętę. Biel i krem barwi również wiązanie, język oraz okolice oczek na sznurówki. Projekt zdobią jeszcze złote napisy i specjalna tasiemka idąca przez środek języka.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami na spokojnie, ponieważ do premiery butów Casablanca x New Balance 327 „Red Monogram” pozostało jeszcze kilka dni. Według przecieków premiera ma się odbyć już 18 maja.

Casablanca x New Balance 327 Red Monogram MS327CAA 1 Casablanca x New Balance 327 Red Monogram MS327CAA 2 Casablanca x New Balance 327 Red Monogram MS327CAA 3 Casablanca x New Balance 327 Red Monogram MS327CAA 4 Casablanca x New Balance 327 Red Monogram MS327CAA 5

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: