- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaWspólna kolekcja akcesoriów do urządzeń Apple od duetu CASETiFY x NEIGHBORHOOD

Wspólna kolekcja akcesoriów do urządzeń Apple od duetu CASETiFY x NEIGHBORHOOD

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie wspólną kolekcję akcesoriów do urządzeń Apple od duetu CASETiFY x NEIGHBORHOOD.

Neighborhood to streetwarowy brand z Japonii, jeden z najciekawszych z tamtego rejonu, który utrzymuje swoje produkty w stylistyce wojskowej oraz roboczej. Za startem brandu stał nie kto inny jak sam Shinsuke Takizawa, a historii brandu poczytacie pod tym linkiem, polecamy bo jest arcyciekawa.

Wracając do głównego tematu tego wpisu – wyprodukowany zestaw akcesoriów będzie obejmował obudowy na telefony Apple iPhone o militarnym designie. Zabarwiono je w kolorze czarnym oraz w wojskowej zieleni dodatkowo zdobiąc je białymi napisami typu „Craft With Pride”. Dochodzą do tego obudowy na bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods, które utrzymano w podobnej stylistyce i dopełniono klamrami, które możemy przypiąć do pasków, plecaków, itp.

Zaprezentowane poniżej akcesoria CASETiFY x NEIGHBORHOOD pojawią się w sprzedaży w ich sklepie online pod tym linkiem już 12 czerwca.

CASETiFY x NEIGHBORHOOD ss20 1 CASETiFY x NEIGHBORHOOD ss20 2 CASETiFY x NEIGHBORHOOD ss20 3 CASETiFY x NEIGHBORHOOD ss20 4 CASETiFY x NEIGHBORHOOD ss20 5 CASETiFY x NEIGHBORHOOD ss20 6 CASETiFY x NEIGHBORHOOD ss20 7 CASETiFY x NEIGHBORHOOD ss20 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: