- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyChmielna20, czyli LABoratorium pełne kicksów!

Chmielna20, czyli LABoratorium pełne kicksów!

Co tu dużo pisać, po kilku tygodniach remontu butik Chmielna20 ponownie został otwarty a w przestrzeni, którą klienci znali do tej pory, zaprezentowano zupełnie nowy koncept meblowy i rozwiązania przypominające laboratorium.

Dodatkowo 5 lipca wybrane osoby ze świata mody i mediów miały możliwość obejrzenia przedpremierowo kolekcji NIKE x LIBERTY OF LONDON. Specjalnie na tę okazję sklep został przemieniony w ogród, przystrojony kwiatami i różnorodnymi motywami roślinnymi. Gościem specjalnym był Bartek Arobal Kociemba – warszawski ilustrator. Specjalnie na tę okazję przygotował grafikę, nawiązującą do motywów kwiatowych, zawartych w kolekcji Nike x Liberty. „Arobal” malując na żywo podczas imprezy ukazał nową odsłonę logotypu Chmielnej20.

O oprawę muzyczną zadbały dziewczyny z trio Dj’skiego PRINCESS RAP – poprzez swoją selekcje w pełni oddały klimat kobiecej kolekcji Nike. Natomiast dzień później, od godziny 11:00 drzwi butiku zostały otwarte dla wszystkich. Poza limitowaną kolekcją Nike x Liberty of London można tam obecnie ogarnąć m.in. limitowane produkty Nike Lab, czy kanadyjskiej marki Reigning Champ.

Wyjątkową ofertę dopełniają kolekcje butów i odzieży Adidas x Hyke, Puma x Alexander McQueen, Nike x Dover Street Market czy Reebok x Hall of Fame. Nie można pominąć również najnowszej kolekcji sandałów TEVA, która po raz pierwszy pokazuje linię lifestyle w Polsce.

Z czasem w CL20 mają pojawiać się kolejne marki, do tej pory niedostępne w Warszawie. Spodziewamy się edycji odzieży i butów, które powstają przy współpracy z ciekawymi projektantami czy artystami. Z niecierpliwością czekamy.

IMG_9739 IMG_9757 IMG_9759 IMG_9766 IMG_9885

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: