- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTa prezentują się Commonwealth x adidas ZX 500 RM Family'N'Friends

Ta prezentują się Commonwealth x adidas ZX 500 RM Family’N’Friends

Kilka tygodni temu kolaboracja Commonwealth x adidas przyniosła nam białą wersję butów adidas ZX 500 RM. Dziś przedstawiamy Wam kontynuację tego projektu w postaci wydania Family and Friends, którego zdjęcia możecie podziwiać poniżej, a wcześniej widzieliście go w ich wiosennym lookbooku.

Nowa sylwetka ze stajni spod znaku Trzech Pasków stoi na białej podeszwie z pianki Boost, która jeśli chodzi o wygodę to nie ma sobie równych. Z kolei jeśli chodzi o cholewkę to lekka konstrukcja łączy w sobie materiał zabarwiony na ciemnoniebiesko, który umiejscowiony jest na dole cholewki i na jej tyle z fioletowymi panelami w górnych partiach buta. Ciekawym zabiegiem jest łączenie obu paneli na przodzie, które zostało załatwione białą taśmą.

Widoczne tu buty Commonwealth x adidas ZX 500 RM FNF pojawią się w sprzedaży w ich sklepie stacjonarnym oraz online już 1 lutego.

Commonwealth x adidas ZX 500 RM FNF 2 Commonwealth x adidas ZX 500 RM FNF 3 Commonwealth x adidas ZX 500 RM FNF 4 Commonwealth x adidas ZX 500 RM FNF 5 Commonwealth x adidas ZX 500 RM FNF 6 Commonwealth x adidas ZX 500 RM FNF 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: