Jeszcze na początku kwietnia informowaliśmy o świetnej kolaboracji pomiędzy butikiem Concepts a firmą New Balance. Wówczas mieliśmy do dyspozycji kilka zajawkowych fot a teraz wrzucamy pełny pakiet. Warto również przypomnieć sobie z czym mamy tutaj do czynienia.

Efektem połączenia siły jest specjalny pack o nazwie Rival. Składa się on z butów 998 oraz 997. Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki, warto dodać, że całość jest mocno inspirowana baseballem. Dlatego też pierwsza para nawiązuje nieco do ekipy Red Sox i z tego powodu na cholewce znajduje się czerwień w odcieniu rdzy, który świetnie łączy się z miętowym tyłem. Branding również pokryty jest miętą a do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa. Co do modelu 997 to składa on hołd Nowemu Jorkowi a zielony odcień, który pokrywa praktycznie całą powierzchnię to nic innego jak Statua Wolności. Do tego dochodzą jedynie niewielkie szare elementy i również biała podeszwa. Dodatkowo do produkcji obu par wykorzystano zamsz.

Natomiast, jeśli chodzi o datę premiery to już od wczoraj możecie kupić je w sklepie Concepts.

concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-1 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-2 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-3 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-4 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-5 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-6 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-7 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-8 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-9 concepts-x-new-balance-city-rivalry-pack-10

Reklama
air jordan