- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCONCEPTS x Vans Syndicate Sk8 Hi - “Combat Zone”

CONCEPTS x Vans Syndicate Sk8 Hi – “Combat Zone”

Do bardzo ciekawej kolaboracji doszło miedzy bostońskim butikiem CONCEPTS, a amerykańską firmą Vans i jej linią Syndicate. Owocem tej współpracy jest całkiem nowe wydanie modelu Sk8 Hi, które uzyskało miano Combat Zone.

Jeśli chodzi o wygląd tych butów, to zdecydowanie dominuje tutaj czerń, która świetnie współgra z ciekawym wzorem umieszczonym w okolicy kostki – posiada on lekki odcień złota. Ponadto, w oczy rzuca się, także  różowe wnętrze. Całość uzupełnia biała wulkanizowana podeszwa oraz fajnie wykonana szachownica. Trzeba przyznać, że każdy detal wykonany jest tutaj z olbrzymią starannością – wystarczy spojrzeć na specjalne zaprojektowane pudełko, wchodzące w skład tego zestawu.

Warto również wspomnieć o materiale, który został użyty do produkcji tych sneakersów – w tym przypadku postawiono na wysokiej jakości zamsz. Natomiast, co do dostępności to Vans Sk8 Hi Combat Zone jest wariantem limitowanym i swoją premierę będzie miał już 30 marca, czyli w najbliższą sobotę, na oficjalnej stronie internetowej CONCEPTS.

vans-syndicate-concepts-sk8-hi-02-630x420 vans-syndicate-concepts-sk8-hi-03-630x420 vans-syndicate-concepts-sk8-hi-04-630x420 vans-syndicate-concepts-sk8-hi-05-630x420vans-syndicate-concepts-sk8-hi-06-630x420

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: