- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCzy Air Jordan 5 "Fire Red" powrócą w 2020 roku?

Czy Air Jordan 5 „Fire Red” powrócą w 2020 roku?

Jesteśmy w połowie roku, a to oznacza pierwsze sygnały, plotki i przecieki dotyczące przyszłorocznych wydań. W sieci pojawiła się właśnie informacja jakoby w 2020 roku na sklepowe półki miałyby powrócić Air Jordan 5 „Fire Red”.

Piątki w tejże kolorystyce pojawiły się pośród innych wersji OG w 1990 roku, a to oznacza że w przyszłym roku strzeli im okrągła 30 rocznica powstania. Chyba nie ma lepszej daty na powrót tak popularnej i lubianej wersji Piątek. Później powracały w roku 2000, w 2008 roku jako część zestawu CDP oraz w roku 2013.

W przypadku wersji Fire Red chodzi dokładnie o wariant z czarną podeszwą, srebrnym językiem i czerwonymi akcentami, oczywiście cholewka będzie w białej skórze. Wisienką na torcie byłby powrót wersji z Nike Air na pięcie, podobnie jak to było przy Trójkach i Czwórkach w ostatnich miesiącach.

Czas pokaże na ile te plotki są prawdziwe, ale jak tylko zdobędziemy pierwsze zdjęcia przyszłorocznych Air Jordan 5 „Fire Red” to od razu damy Wam znać. Do tego czasu zapoznajcie się z naszym artykułem opisującym historię Jordan V.

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: