- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersDuet Dime x Reebok przedstawia kolaboracyjne Kamikaze 2 Low w trzech kolorystykach

Duet Dime x Reebok przedstawia kolaboracyjne Kamikaze 2 Low w trzech kolorystykach

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie wynik kolaboracji na linii Dime x Reebok. Mamy dla Was trzy wersje kolorystyczne butów Reebok Kamikaze 2 Low.

Kanadyjski brand wydaje się ostatnio mocno zapracowany. Po kolaboracyjnych New Balance 860v2 oraz Vans Half Cab, teraz odwiedził ekipę Reebok Classic w Bostonie. To co jest zaskakujące w tej kolaboracji to dobór modelu. Na warsztacie były niska sylwetka koszykarskiego modelu z lat ’90.

Do wyboru będziemy mili warianty w kolorze czarnym, żółto czarnym oraz niebiesko czarnym. Każda z nich będzie oczywiście uzupełniona o zygzakowate panele po bokach, które będą zabarwione odpowiednio na kolor obsydianowy, żółty oraz biały. Na przodzie widzimy wektorowy logotyp Reeboka, z kolei na pięcie umieszczono napis z nazwą kanadyjskiej marki.

Premiera opisywanych butów Dime x Reebok Kamikaze 2 Low ustawiona jest na 5 grudnia w sklepie ekipy z Montréalu. Z kolei premiera globalna w sklepie internetowym sportowej marki ustawiona jest na 12 grudnia.

Dime x Reebok Kamikaze 2 Low 2 Dime x Reebok Kamikaze 2 Low Dime x Reebok Kamikaze 2 Low 3 Dime x Reebok Kamikaze 2 Low 4

 

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: