Na rynku robi się coraz ciaśniej, powstają nowe sklepy, inne upadają. Jednakże jest kilka tych, które się ciągle rozwijają i zmieniają, rosną w siłę. Do tego grona dołącza właśnie Sneakers by Distance.

Bohater tego wpisu już od kilku dobrych tygodni, jak nie miesięcy szykuje się do mocnych zmian w swojej strukturze, a w między czasie otwiera kolejne sklepy stacjonarne.

Obecnie posiadamy 8 stacjonarek, z których 3 to salony Sneakers by Distance i właśnie ta marka jest dla nas najważniejsza. Każda nowa stacjonarka jaka powstanie w przyszłości, a powstanie ich całkiem sporo, będzie otwierana pod szyldem Sneakers by Distance – opowiada Mahol, reprezentant poznańskiego sklepu.

To dopiero początek zmian, które wchodzą również do strefy online. Tu będzie się działo równie dużo. Chłopaki chcą odejść od sklepu multibrandowego i bogatego w każdy rodzaj butów. Chcą bardziej wejść w temat topowych pozycji na rynku i umieścić je w jednym miejscu, ale bez tych z niższej półki czy całkowicie z innej bajki.

Distance otworzy nowy sklep online-1

Zatem co nas teraz czeka?

Sneakers by Distance zagości na domenie Distance.pl. Obie nazwy grają ze sobą aż miło. Do tej pory Sneakers by Distance odnosił się do butymarkowe.pl. Jest to nowy, fajny sklep i nie wygasimy tego projektu, ale wszystkie tematy streetowo-sneakersowe nie będą już umieszczane w tym miejscu – dodaje Mahol.

To jednak jeszcze nie koniec, bo chłopaki ze sklepu Sneakers by Distance obiecują więcej pozycji z konta Quick Strike od Nike, szerszą gamę modeli od Asics czy też kolaboracji od Puma. Wpadnie też asortyment New Balance Made in England i Made in USA.

Wprowadzona zostanie nowa szata graficzna, wszystko dopasowane do urządzeń moblinych jak smartfony czy tablety. Lepsza i przejrzysta nawigacja, wysokiej jakości zdjęcia asortymentu, to tylko wierzchołek góry lodowej.

Pozostaje tylko czekać i szykować się do premiery, która już za chwilę! Zapamiętajcie adres distance.pl

Urywki wywiadu pochodzą z bloga kolekcjonerbutów, gdzie znajdziecie całe wypowiedzi.

Distance otworzy nowy sklep online-2

Reklama
air jordan