- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersDragon Ball Z x adidas Yung-1 ‘Frieza’ - szczegóły premiery!

Dragon Ball Z x adidas Yung-1 ‘Frieza’ – szczegóły premiery!

Im bliżej długooczekiwanej premiery tym więcej pojawia się nowych informacji oraz zestawów zdjęć. Dziś na przykład mamy dla Was oficjalne fotografie projektu Dragon Ball Z x adidas Yung-1 „Frieza”, który już niedługo wpadnie na sklepowe półki. Pojawią się one razem z modelem adidas ZX500 RM „Son Goku”.

Jak się zapewne domyślacie główną inspiracją była postać Frieza. Mamy zatem odmłodzony model adidasa, który teraz funkcjonuje pod nazwą adidas Yung-1. Cholewka została wykonana z kilku różnych materiałów, na przykład na toeboxie widzimy skórzaną obudowę w kolorze fioletowym i wrzosowym. Tył oraz okolice wiązania mamy wykonane z białawego miękkiego zamszu, natomiast panel na boku jest w różowym sztruksie. Na meshowych bokach umieszczono parciane nylonowe trzy paski w bieli z ciemną obwolutą. Dodatkowo pojawia się logo adidas Originals x Dragonball na wkładce, a fioletowe elementy na przodzie są odblaskowe. Wszystko to postawiono na biało fioletowej podeszwie, której spód jest w kolorze wrzosowym. Kropką nad i zdają się być czerwone delikatne akcenty przy początku wiązania i na podeszwie. Zerknijcie na załączone poniżej fotografie i sami oceńcie efekt końcowy.

Premiera w sklepie pod tym linkiem przewidziana jest na 29 września bieżącego roku na godzinę 10:00. Ich cena została ustawiona na poziomie 749 zł.

Dragon Ball Z x adidas Yung-1 „Frieza”
Cloud White / Unity Purple – Clear Lilac
D97048
29 Wrzesień 2018
749 PLN

Każde pudełko z butami ma nadruk w Smocze Kule, a każda para butów z serii prezentuje Smoczą Kulę w unikalnym położeniu. Zbierz siedem pudełek po butach i stwórz pełen obraz wszystkich bohaterów.

Dragon Ball Z x adidas Yung-1 Frieza

Dragon Ball Z x adidas Yung-1 Frieza D97048 1

Dragon Ball Z x adidas Yung 1 Frieza D97048 9 Dragon Ball Z x adidas Yung-1 Frieza D97048 2 Dragon Ball Z x adidas Yung-1 Frieza D97048 3 Dragon Ball Z x adidas Yung-1 Frieza D97048 4 Dragon Ball Z x adidas Yung-1 Frieza D97048 5 Dragon Ball Z x adidas Yung-1 Frieza D97048 6

Dragon Ball Z x adidas Yung 1 Frieza D97048 8

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: