- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Oto DTLR x New Balance „Greek Gods” sięgające po inspiracje do mitologii

Oto DTLR x New Balance „Greek Gods” sięgające po inspiracje do mitologii

Zjeżdżając w dół tego wpisu zapoznasz się z owocami współpracy na linii DTLR x New Balance, czyli zestawem „Greek Gods” obejmującym modele New Balance 997 i 997s.

Ostatnimi czasy ekipa stojąca za kolaboracjami New Balance chodziła na pełnych obrotach 24/7. Po projektach z Aime Leon Dore, Haven, Casablanca czy atmos, cisną temat dalej i serwują nam buty powstałe tym razem z designerami sklepu DTLR.

Współpraca na linii Boston – Maryland przenosi mściwość Perseusza i chłód Meduzy do formy sneakersów.

Podobnie jak grecki heros, tak i buty New Balance 997 górowały nad konkurencją w momencie wyjścia na rynek w 1991 roku. Świeża propozycja retro biegówek skonstruowana jest z zamszu w kolorze czarnym i szarym, jednak przemyślane detale wyróżniają to wydanie na tle innych propozycji. Zerknijcie na język i kołnierz, które mienią się kolorami podobnie jak wypolerowana lustrzana tarcza Perseusza wykorzystana do zabicia Gorgona. Z kolei boczna N pokryta jest skórą imitującą skórę węża, jednej z głów Meduzy.

Z kolei Meduza została odwzorowana poprzez model New Balance 997s. Tak jak sugeruje literka w nazwie – otrzymujemy bardziej sportową sylwetkę. Tu również widzimy model wykonany z zamszu w odcieniach szarości, ale do roli detali i akcentów zaproszono kolor błękitny oraz żółty. Ten drugi przykuwa uwagę delikatnie bardziej, a to za sprawą sznurówek. Dochodzą do tego jeszcze dodatkowe smaczki jak język i boczne elementy przy kołnierzu, które zmieniają kolory w zależności od kąta, pod którym zerkamy na buty.

Premiera zestawu butów DTLR x New Balance 997 i 997s „Greek Gods” ustawiona jest w ich sklepie internetowym na 17 kwietnia, a do tego czasu nacieszcie oko poniższymi fotografiami.

DTLR x New Balance 997 997s Greek Gods 1 DTLR x New Balance 997 997s Greek Gods 2 DTLR x New Balance 997 997s Greek Gods 3 DTLR x New Balance 997 997s Greek Gods 4 DTLR x New Balance 997 997s Greek Gods 5 DTLR x New Balance 997 997s Greek Gods 6

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: