- Reklama -Nike Air Force 1 Low SkeletonNike Air Force 1 Low Skeleton
Strona głównaStylStreetwearBodega wrzuca do sieci edytorial ze swoją wiosenno letnia kolekcją

Bodega wrzuca do sieci edytorial ze swoją wiosenno letnia kolekcją

Jednym z 6 sklepów, które z sukcesami prowadzą swoje streetwearowe marki, jest amerykański butik Bodega. Wspominamy o tym, ponieważ w sieci pojawił się ich najnowszy edytorial wraz z krótkim materiałem video. Oczywiście wszystko znajdziecie w dalszej części wpisu.

Ich nowa kolekcja na wiosnę i lato została stworzona dla tych, którzy będą się cieszyć z wyjścia z domu i udadzą się łono natury. Te inspirowane plenerem ubrania zachęcają użytkownika do pełnego przyjęcia nieskrępowanej wolności i spokoju, które towarzyszą ponownej znajomości z naturą.

Pośród nowości zobaczymy takie podstawy jak chociażby bluzy z kapturem, nylonowe szorty i czapki z daszkiem. Obok tego ofercie znalazły się jeszcze klasyczne spodnie cargo, koszula na krótki rękaw i płócienna torba. Rzecz jasna nie braknie również t-shirtów z nazwą amerykańskiego butiku.

Nowości Bodega możecie szukać w ich sklepie online już od 7 maja bieżącego roku. Macie zatem kilka chwil by zapoznać się z dołączonymi materiałami.

editorial bodega ss21 1 editorial bodega ss21 2 editorial bodega ss21 3 editorial bodega ss21 4 editorial bodega ss21 5 editorial bodega ss21 6 editorial bodega ss21 7 editorial bodega ss21 8 editorial bodega ss21 9 editorial bodega ss21 10 editorial bodega ss21 11 editorial bodega ss21 12 editorial bodega ss21 13 editorial bodega ss21 14 editorial bodega ss21 15 editorial bodega ss21 16 editorial bodega ss21 17 editorial bodega ss21 18 editorial bodega ss21 19

 

- Reklama -nike sb dunk low mummy
- Reklama -nike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: