- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Oto edytorial HAVEN z ich jesienno zimową kolekcją

Kilka dni temu kanadyjski sklep HAVEN zaprezentował swoją własną kolekcję na sezon jesienny zimowy bieżącego roku. Odbyło się to wtedy poprzez zestaw studyjnych fotografii. Dziś mamy dla Was kolejną porcję materiałów wizualnych, tyle że tym razem jest to krótkie klimatyczne video oraz ogromny edytorial ustrzelony w warunkach typowo miejskich i nie tylko.

Chłopaki z Kanady zaprezentowali nam swoje świeże propozycje poprzez kilka sytuacji, od deszczowej aury w mieście, poprzez niskie temperatury, kończąc na wypadzie poza miasto. Ich najnowsza kolekcja odpowiada na wszystkie potrzeby.

Pośród nowości zauważycie grube i ciepłe koszule, od sztruksowych po te wykonane z wełny merino, a także szereg rozmaitych bluz, oczywiście znajdziecie zarówno crewnecki, jak i bluzy z kapturem. Każdą z wymienionych pozycji możecie dopełnić spodniami. Chłopaki serwują nam bojówki z kieszeniami na boku oraz luźne sztruksowe rozwiązania. Dochodzą do tego warstwy pośrednie i ciepłe dzianiny.

Cała zabawa zaczyna się przy odzieży wierzchniej, przy której wykorzystano technologiczne rozwiązania zabezpieczające nas przed warunkami atmosferycznymi. Potrzebujecie przeciw deszczówki lub wiatrówki? Znajdziecie ją bez problemu. Chcecie coś na zimne wieczory? To też odnajdziecie, i to w kilku wariantach. Jest tego sporo.

Pierwszy drop jesienno zimowej kolekcji HAVEN wpadł już do ich sklepu online. Zanim się tam udacie to sprawdźcie poniższa galerię.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: