- Reklama -NikeNike

I to nas cieszy! Engineered Garments powraca do współpracy z marką Vans

Na koniec dnia otrzymujemy świetną wiadomość, która bardzo nas cieszy. Engineered Garments powraca do współpracy z ekipą Vault by Vans! Tym razem swoją przyjaźń cementują wyjątkowymi wydaniami butów Vans Era, z którymi zapoznamy Was poprzez ten wpis.

Rezultatem wymiany doświadczeń są cztery warianty tych lekkich klasyków. Ekipa projektantów zdecydowała się zaserwować w jednej parze dwie różne konstrukcje cholewki.  Gdy wprawym bucie przód cholewki mamy e skóry, a boki i tył z zamszu, to w tym samym czasie lewy but zostaje zdominowany przez zamsz, a skóra pojawia się tylko na zewnętrznym bocznym panelu. Mało tego, wewnętrzne oczka na sznurówki są w kolorze białym, natomiast te zewnętrzne są w kolorze cholewki.

A propos kolorystyk – do wyboru mamy warianty w jaśniutkim brązie, w bieli i dwa warianty bazujące na kolorze czarnym. Trzy warianty zostały dopełnione białymi sznurówkami i podeszwami, czwarty wariant oba elementy w czerni.

Premiera kolekcji butów Engineered Garments x Vault by Vans Era w ich sklepach już 9 kwietnia. Szersza dystrybucja odbędzie w kolejnych dniach na całym świecie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: