- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Duet Eric Emanuel x adidas serwuje nowe Forum High „McDonald’s All-American”

Duet Eric Emanuel x adidas serwuje nowe Forum High „McDonald’s All-American”

Duet Eric Emanuel x adidas to starzy znajomi, którzy mają za sobą kilka arcyciekawych projektów, a nadchodzące tygodnie przyniosą następne. Jednym z nich będą buty adidas Forum Hi stworzone w nawiązaniu do najbardziej wyczekiwanych rozrywek koszykarskich szkół średnich „McDonald’s All-American”.

Opisywany model butów pojawił się ostatnio w kolaboracyjnym projekcie z sivasdescalzo, powróciła wersja OG w klimacie vintage, a teraz niemiecki brand szykuje kolejny specjalny projekt.

Eric Emanuel pracując wcześniej na wersjach High i Low w modelu Rivalry zebrał odpowiednie doświadczenie. Teraz przelewa je na sylwetkę Forum Hi, która będzie w centralnym punkcie ofertowym Trzech Pasków na 2021 rok.

Pod względem projektu niewiele zmieniło się w linii lub formie. Eric oczywiście wprowadził kilka delikatnych akcentów, które sprawiły, że buty pozostaną w naszej pamięci na dłużej. Ogólnie rzecz biorąc, para ma estetykę vintage, która została zaakcentowana przytłumioną białawą cholewką oraz sznurówkami i podeszwą w zbliżonych odcieniach. Jedynie panel w kształcie liter X umieszczony na boku pojawia się w czystej bieli, ale to chyba na potrzeby logotypu MacDonald’s. Kropką nad i wydają się być logotypy, które umieścił po bokach śródstopia. 

W ramach ożywienia projektant dołożył do tego żółte, czerwone i granatowe akcenty. Pierwszy z wymienionych kolorów pojawia się na kołnierzu, stabilizatorze pięty i na spodzie podeszwy. Pozostałe dwa barwią trzy paski po bokach cholewki.

Jeśli chodzi o szczegóły premiery butów Eric Emanual x adidas Forum High “McDonald’s All-American” to niemiecki brand jeszcze ich oficjalnie nie zakomunikował. Skoro już dysponujemy oficjalnymi fotografiami to nie będzie to jakiś odległy termin, więc sprawdzajcie na bieżąco internetowy sklep adidasa. Więc na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi fotografiami.

Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 0 Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 1 Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 2 Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 3 Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 4 Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 5 Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 6 Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 7 Eric Emanuel x adidas Forum High McDonalds All-American h02575 8

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: