- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylSneakersPrzed Wami mocno limitowane Footpatrol x adidas Forum 84 Low

Przed Wami mocno limitowane Footpatrol x adidas Forum 84 Low

Wieloletnia przyjaźń na linii Footpatrol x adidas Originals zostaje raz jeszcze scementowana świeżym kolaboracyjnym projektem. Tym razem przedsięwzięcie odbyło się na modelu adidas Forum 84 Low.

adidas Forum jest bardzo ciekawym projektem, ponieważ został przedstawiony światu w 1984 roku i był wtedy pierwszym butem do koszykówki, który przebił magiczną barierę ceny wynoszącą 100 dolarów. Za jego projekt odpowiadał nie kto inny jak sam Jacques Chassaing, którego możecie kojarzyć ze stworzenia linii adidas ZX.

Wracając do bohatera tego wpisu. Chłopaki wykorzystali swoje obecne wnętrze sklepu jako źródło inspiracji. Wprowadzili to samo czyste i wyrafinowane wykonanie do projektu Forum. Podobnie jak w przypadku podwyższonej, użytkowej struktury swoich przestrzeni handlowych, ograniczyli nowy projekt tylko do dwóch podstawowych materiałów – skóry i zamszu.

Footpatrol Forum 84 Low wykonane są z owłosionego zamszu i nubuku ze świńskiej skóry, którym towarzyszą akcenty ze skóry premium. Aby zmaksymalizować wykorzystanie materiałów, które im przedstawiono, chłopaki zdecydowali się na asymetryczne zestawienie blokowe i rozróżnienie dwóch butów w parze, nadając projektowi wyjątkowy wygląd i styl.

Paski przy kołnierzu zostały dopieszczone napisami ‘Footpatrol’ oraz ‘Family’, a na przodzie umieszczono srebrne akcenty w nawiązaniu do butów z lat ’80. Złote logo Footpatrol umieścili z boku prawego buta obok trzech pasków. Z kolei logo Gasmask jest wytłoczone na bocznej pięcie lewej stopy i na metce na prawym języku ze świńskiego nubuku.

Liczba par została ograniczona jedynie do ilości 300, a każda z nich jest osobno oznaczona złotym napisem na boku. Buty Footpatrol x adidas Forum 84 Low będą dostępne tylko za pośrednictwem loterii na stronie internetowej Footpatrol.

Footpatrol x adidas Forum 84 Low 1 Footpatrol x adidas Forum 84 Low 2 Footpatrol x adidas Forum 84 Low 3 Footpatrol x adidas Forum 84 Low 4 Footpatrol x adidas Forum 84 Low 5 Footpatrol x adidas Forum 84 Low 6 Footpatrol x adidas Forum 84 Low 7

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: