- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyFucking Awesome - oto jak wygląda ich pierwszy sklep stacjonarny

Fucking Awesome – oto jak wygląda ich pierwszy sklep stacjonarny

W zeszłym tygodniu skater Jason Dill otworzył pierwszy stacjonarny sklep Fucking Awesome i to nie byle gdzie, bo na słynnym Hollywood Boulevard w Los Angeles.

Nowa lokalizacja, która jest pierwszą w historii marki, będzie otwarta siedem dni w tygodniu. Najbardziej charakterystycznym elementem tego flagowego sklepu jest stary policyjny samochód zamontowany do góry nogami na suficie, nawiązujący do kontrowersyjnych relacji z prawem. Na ścianach widzimy serię skateboardowych decków, a także szereg zdjeć i ilustracji w ogromnych ramkach. W dalszej części sklepu, bliżej kasy, ustawiono wieszaki i regały z odzieżą oraz obuwiem. Całość utrzymana jest w białym i ceglanym designie.

Jeśli bylibyście zainteresowani sklepem Fucking Awesome to poniżej sprawdzicie kilka fotografii oraz dokładny adres ich nowej lokalizacji.

The FA Store Hollywood
6556 Hollywood Boulevard
Los Angeles, California
USA
11:00 – 19:00 Poniedziałek – Niedziela

Fucking Awesome sklep 1 Fucking Awesome sklep 2 Fucking Awesome sklep 3 Fucking Awesome sklep 4 Fucking Awesome sklep 5 Fucking Awesome sklep 6 Fucking Awesome sklep 7 Fucking Awesome sklep 8 Fucking Awesome sklep 9 Fucking Awesome sklep 10 Fucking Awesome sklep 11 Fucking Awesome sklep 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: