- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersFucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack

Fucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack

Kilka dni temu w sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź wspólnego przedsięwzięcia Fucking Awesome x adidas Skateboarding. Dziś mamy dla Was dokładne zdjęcia zestawu Stan Smith Pack.

W skład projektu wchodzą dwie wersje butów adidas Stan Smith, których zdjęcia dołączamy w dalszej części wpisu. Wydawałoby się, że na przestrzeni lat z tym modelem zrobiono juz wszystko, ale Jason Dill (założyciel amerykańskiej marki) podnosi poprzeczkę i serwują wyjątkowy projekt.

Usuwa trzy perforowane paski z bocznych sektorów cholewki i rezygnuje z brandingu znajdującego się na tyle. To jeszcze nie koniec, ponieważ na wyjątkowość tych wydań odpowiada odlane metalowe logo Fucking Awesome umieszczone na bokach. Mało? No to zerknijcie na tył cholewki wykonanej z wysokiej jakości skóry zabarwionej na kolor pomarańczowy i fioletowy, gdzie nie widać wyodrębnionej zapiętki, a całość tworzy jednolitą konstrukcję. Wszystko to postawiono na kontrastowej czarnej podeszwie, a efekt tego zabiegu możecie podziwiać poniżej.

Buty Fucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack wyjdą na specjalnym evencie w Tokio, który odbędzie się 14 września. Cała wspólna kolekcja pojawi się w ich sklepie stacjonarnym 21 września.

Fucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack 1 Fucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack 2 Fucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack 3 Fucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack 4 Fucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack 5 Fucking Awesome x adidas Skateboarding Stan Smith Pack 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: