Future kolejnym ambasadorem Reebok Classic

Trzeba przyznać, że amerykański raper Future rozkręcił się na dobre. Ostatnio wspominaliśmy o nim przy okazji mixtape’u, który stworzył z DJem Esco a teraz dołączył do firmy Reebok Classic. Sylwetki tego gościa chyba nie musimy Wam przybliżać. Spokojnie można nazwać go wizjonerem, gdyż znany jest z niekonwencjonalnego podejścia do twórczości i doskonale łączy różne style muzyczne.

W nowej kolaboracji raper stara się połączyć swoje kreatywne podeście do muzyki ze świeżym nastawieniem, które wykracza poza ramy rynku muzycznego. Future ogłosił nawiązanie współpracy z Reebok Classic na swoim Instagramie, pozując w kultowych InstaPump Fury z kolekcji jesiennej. InstaPump Fury zdecydowanie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon lat 90 w świecie sneakersów i doskonale wpisuje się wizerunek nowego ambasadora marki.

Sam Future, komentując współpracę podkreślił: Jestem niezwykle podekscytowany, tym że nowy sezon wakacyjny mogę rozpocząć razem z Reebok Classic. Myślę, że marka doskonale do mnie pasuje, współpracując z Reebok Classic czuję się bardzo naturalnie, ponieważ dzieli również moje poglądy poprzez przekazywanie pasji w które wierzysz. Nie tylko jestem zaszczycony, ale czuję się uprzywilejowany z bycia częścią tej rodziny.

Nie pozostaje nam nic innego jak wyczekiwać pierwszych efektów tej współpracy a co więcej, Future dołączył do zacnego grona, w którym jest już m.in. Kendrick Lamar!

FUTURE_RBK_3 FUTURE_RBK_4 FUTURE_RBK