Oto kolaboracyjny projekt Goodhood x adidas Campus 80s

Goodhood x adidas Campus 80s

W tym wpisie zaglądamy na brytyjskie podwórko, gdzie doszło do kolaboracyjnego przedsięwzięcia na linii Goodhood x adidas. Owocem tego spotkania jest limitowane wydanie butów adidas Campus 80s, z którym zapoznacie się poprzez poniższe zdjęcia.

Chyba każdemu z Was rzuciło się w ostatnim czasie wydanie adidas Campus „Towelie”, które bazowało na włochatym zamszu. W tym przypadku znajdziemy podobne rozwiązanie, ale Goodhood zastosowało charakterystyczną dla siebie monochromatyczną kolorystykę.

Konstrukcja buta opiera się na wspomnianym zamszu w kolorze czarnym, który wpada w odcień granatowo obsydianowy. Czarne są również skórzane elementy jak zapiętka oraz język. Całość została osadzona na delikatnie pożółkłej postarzanej podeszwie, a przez buty przewleczono czarne sznurówki.

Designerzy z obu zespołów zadbali oto, aby ta spokojna kolorystyka wyróżniła się na tle innych specjalnymi detalami i akcentami. Mowa tu o zapiętce i trzech paskach na boku, które pod wpływem ciepła zmieniają kolor z czarnego na kremowy i odsłaniają wzór w gwiazdy dopełniony logotypem Goodhood. Praktycznie dwa projekty w jednym. How cool is that?!

Zapisy do losowania szansy na zakup butów Goodhood x adidas Campus 80s już ruszyły pod tym linkiem. Data premiery ustawiona jest na 27 maja bieżącego roku, więc macie jeszcze kilka chwil by zapoznać się z poniższymi zdjęciami.

Goodhood x adidas Campus 80s 3 Goodhood x adidas Campus 80s 1 Goodhood x adidas Campus 80s 2 Goodhood x adidas Campus 80s 4 Goodhood x adidas Campus 80s 5