- Reklama -NIkeNIke

Grateful Dead x Nike SB Dunk Low pojawią się również w kolorystyce „Orange”

Przedsięwzięcie z pieczątką Grateful Dead x Nike SB przyniesie nam aż pięć specjalnych wydań butów Dunk Low. Jak do tej pory pokazywaliśmy Wam wersję „Yellow” oraz „Green”, a dziś na ekranach zobaczycie wariant „Orange”.

Tak jak wspominaliśmy poprzednio projekt czerpie inspirację z okładki albumu grupy psychrockowej z 1973 roku „History of the Grateful Dead, Volume One (Bear’s Choice)” oraz stylizowanych maszerujących niedźwiedzi, które ją uświetniły.

Dzisiejszy bohater to cholewka z zamszu i futerka wystającego z toeboxu, bocznych paneli i kołnierza, które zostały skąpane w kadzi z pomarańczową farbą. Przełamaniem i swego rodzaju ożywieniem jest nietypowy Swoosh z ostrymi zakończeniami, który dla kontrastu został zabarwiony na zielono. Całość postawiono na białej podeszwie z gumowym spodem i dopieszczono specjalną kieszonką na zamek błyskawiczny, którą widać na górze języka.

Na temat szczegółów ich premiery nie pojawiają się żadne oficjalne informacje, ale pierwsze spekulacje mówią o tegorocznym czerwcu. Śledźcie nas uważnie i jak tylko dowiemy się czegoś nowego to od razu damy Wam znać.

Nike SB Dunk Low „Grateful Dead”
‪Bright Ceramic / Green Spark‬
‪CJ5378-800‬
‪$110‬
Czerwiec 2020

Nike SB Dunk Low Grateful Dead Bright Ceramic Green Spark CJ5378-800 1 Nike SB Dunk Low Grateful Dead Bright Ceramic Green Spark CJ5378-800 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcesolebyjc
- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: