- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyHEAD PORTER przechodzi rebranding w RAMIDUS i otwiera nowy sklep

HEAD PORTER przechodzi rebranding w RAMIDUS i otwiera nowy sklep

Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany. Japoński brand HEAD PORTER przechodzi rebranding w RAMIDUS i otwiera nowy sklep stacjonarny. Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji oraz sprawdzicie od środka jak wygląda nowa stacjonarka.

HEAD PORTER to część kultowej i leciwej już marki Yoshida Kaban/PORTER. Brand powstał w 1998 roku w celu zdobycia młodszego klienta, który obraca się w streetwearowym kręgu. Po 20 latach działalności firma została zamknięta w w sierpniu 2019 r. Yoshida Kaban potwierdził, że nowa marka pojawi się na rynku we wrześniu. Nie wspomina jednak, czy Hiroshi Fujiwara, który posiadał udziały w HEAD PORTER i współtworzył markę odzieżową HEAD PORTER PLUS, dołączy do nowej marki.

head porter ramidus store 1 head porter ramidus store 2 head porter ramidus store 3 head porter ramidus store 4 head porter ramidus store 5 head porter ramidus store 6 head porter ramidus store 7 head porter ramidus store 8 head porter ramidus store 9 head porter ramidus store 10

Nowym tworem, o którym mowa tu brand, który będzie działał teraz pod nazwą RAMIDUS.

Nowy wygląd sklepu RAMIDUS przypomina muzealne sklepy z pamiątkami, ponieważ białe ściany i minimalistyczna stylistyka kontrastują z żywymi pozycjami na regałach i wyłożoną wykładziną częścią wypoczynkową.

Podczas gdy Head Porter koncentrował się na ponadczasowych i klasycznych propozycjach w małych torbach i plecakach, nowa firma Ramidus skupi się bardziej na wprowadzeniu odpowiednich zmian w wykonanie, materiały i design, oferując futurystyczny „nowy standard” dla następnej generacji fanów japońskiej marki.

Oprócz żywych kolorów każda torba ma opatentowaną konstrukcję TYPE. Nowy materiał to nylon, który został potraktowany poliuretanem i jest łączony razem poprzez termo zgrzewanie. Końcowym rezultatem produkcji z materiału TYPE są wodoodporne i lekkie torby. W inauguracyjnej kolekcji zobaczymy współpracę z fragment Design, czyli firmą Hiroshi Fujiwary, Wolf’s Head i LOOPWHEELER, obejmującym torby na zakupy, drobne skórzane saszetki, a także koszulki i bluzy z kapturem.

head porter ramidus store 11 head porter ramidus store 12 head porter ramidus store 13 head porter ramidus store 14 head porter ramidus store 15 head porter ramidus store 16 head porter ramidus store 17

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: