- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Oto nowa kolaboracja INVINCIBLE x adidas Yung-1 "Yung-Stud"

Oto nowa kolaboracja INVINCIBLE x adidas Yung-1 „Yung-Stud”

Po zeszłorocznej współpracy nad Futurecraft 4D duet INVINCIBLE x adidas ponownie spotkał się nad stołem projektowym, ale tym razem owocem ich wielotygodniowych prac jest nowa wersja butów adidas Yung-1 w wersji nazwanej „Yung-Stud”.

Motywem przewodnim czy też główną inspiracją przy tej kolaboracji była mapa termiczna i widziane na niej kolory. Jaśniutkie bazowe materiały jak zamszu, perforowany nubuk czy dzianina zostały dopełnione panelami z brązowego zamszu. Za cały efekt końcowy odpowiadają odcienie żółci, czerwieni, a także zieleni i koloru niebieskiego, które skupiły się w okolicach wyściółki, języka oraz pięty. Część z nich widzimy również na spodzie kremowej podeszwy. Całość zostanie zapakowane w specjalnie przygotowanych pudłach, na których widać wspomnianą wyżej mapę termiczną.

Premiera przewidziana jest na 4 maja w Tajwanie i Indonezji, natomiast w Chinach pojawią się 18 maja bieżącego roku. Nie wiemy czy pojawią się w Europie i Polsce, ale jeśli by do tego doszło to ogarnie je w naszym kraju jedynie CL20.

INVINCIBLE x adidas Yung-1 „Yung-Stud”
G28051
4 Maj (Tajwan)
18 Maj 2019 (Chiny)

列印 列印 列印 列印 列印 列印 列印 列印

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: