- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersJJJJound wydaje swoją wersję butów Reebok Classic Nylon „White / Beige”

JJJJound wydaje swoją wersję butów Reebok Classic Nylon „White / Beige”

Przyjaźń na linii JJJJound x Reebok trwa już od 2019 roku. Właśnie wtedy obie strony zaprojektowały nową wersję butów Club C. Dziś obie strony nie dość, że się szykują do kontynuacji tego projektu (wersja White / Beige), ale wydają również wspólnymi siłami model Reebok Classic Nylon.

Justin Saunders raz jeszcze przekonał designerów brytyjskiej marki do stonowanego i jasnego produktu. Dodatkowo okroił go do absolutnego minimum i wykonał z wysokiej jakości materiałów. W czasach, w których każdy chce być aż nadto szczegółowy, ta współpraca udowadnia, że mniej znaczy więcej.

JJJJound Reebok Classic Nylon White Beige 1

JJJJound Reebok Classic Nylon White Beige 2

JJJJound Reebok Classic Nylon White Beige 3

Na warsztacie był model Classic Nylon, czyli leciwe już biegówki ze smukłą i wąską sylwetką. Kanadyjskie studio umieszcza w nich jaśniutki szarawy zamsz wokół toeboxa, na boku i pięcie. Łączy go z białym nylonowym meshem oraz białą skórą, którą stosuje na bocznym vectorze i zapiętce. Obie strony dopieściły projekt beżową wyściółką frotte. Całość osadzono na podeszwie w pożółkłej stylistyce, która nadała temu wydaniu klimatu vintage. Od jej spodu widzimy ciemnobeżową gumę.

Jako ciekawostkę podamy fakt, że na metce na języku zabraknie jakichkolwiek oznaczeń. Znajdziemy je jednak na boku pod sznurowaniem, gdzie napis Reebok został zastąpiony nazwą JJJJound. W specjalnie zaprojektowanym okazjonalnym pudle znajdziemy, oprócz białych sznurówek, zestaw w kolorze kremowym. Zresztą sami obadajcie dołączone do wpisu zdjęcia.

Niestety, ale premiera opisywanych JJJJound x Reebok Classic Nylon „White / Beige” odbyła się w dniu 26 września na ich stronie internetowej. Niestety buty wyprzedały się w kilka sekund, więc pozostaje liczyć na cud podczas premiery w oficjalnym sklepie Reebok, która ustawiona jest na dzień 26 października bieżącego roku.

JJJJound x Reebok Classic Nylon White Beige 5 JJJJound x Reebok Classic Nylon White Beige 1 JJJJound x Reebok Classic Nylon White Beige 4 JJJJound x Reebok Classic Nylon White Beige 2 JJJJound x Reebok Classic Nylon White Beige 3

JJJJound Reebok Classic Nylon White Beige 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: