- Reklama -NIkeNIke

Mamy oficjalne zdjęcia JJJJound x Reebok Club C 85 „White / Beige”

Reebok Classic nie spoczywa na laurach! Ledwo co przedstawiliśmy Wam buty Club C Revenge zaprojektowane z ekipą Adsum NYC, a już odpalamy kolejny wpis by zapoznać Was z wariantem JJJJound x Reebok Club C 85 w kolorystyce „White / Beige”.

Zapowiedź tego projektu była ujawniona już w kwietniu poprzez zajawkowe zdjęcie. Dziś mamy dla Was zdjęcia oficjalne, wiec zapoznacie się z butami zdecydowanie dokładniej.

Świeży projekt wydaje się być alternatywnym wydaniem ich wspólnego projektu z 2019 roku. Wprawdzie konstrukcja wierzchnia bazuje na białej skórze, czyli całkiem podobnie, ale detale mamy już w cieplejszych odcieniach. Mowa w głównej mierze o frotowej wyściółce, która teraz będzie w beżowym odcieniu. Całość będzie postawiona na białej podeszwie z gumowym pomarańczowo brązowym spodem.

Co ciekawe to na butach zabraknie brandingu na metce na języku, a ten na boku zostanie zastąpiony nazwą kanadyjskiego studia. Mamy zatem czysty minimalizm i najlepszą możliwą formę w jednym projekcie. W czasach, w których wszystko jest przesadzone, ta współpraca udowadnia, że mniej znaczy więcej.

Szczegółów premiery JJJJound x Reebok Club C 85 jeszcze nie znamy, ale nie powinien to być odległy termin. Buty będą osiągalne na ich stronie internetowej.

JJJJound x Reebok Club C 85 white beige 1 JJJJound x Reebok Club C 85 white beige 2 JJJJound x Reebok Club C 85 white beige 3 JJJJound x Reebok Club C 85 white beige 4 JJJJound x Reebok Club C 85 white beige 5 JJJJound x Reebok Club C 85 white beige 6 JJJJound x Reebok Club C 85 white beige 7 JJJJound x Reebok Club C 85 white beige 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: