- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersJuż można zaprojektować swoje własne Nike Air Max 97 w NIKEiD

Już można zaprojektować swoje własne Nike Air Max 97 w NIKEiD

Po wielu miesiącach wyczekiwań w końcu możemy zaprojektować swoje własne Nike Air Max 97. W NIKEiD ruszyła właśnie opcja z zamówieniami AM97.

Ikoniczny model, który opanował nasze ulice już 2 lata temu teraz może sprawić, że będziecie się cieszyć z nowej pary jeszcze bardziej. Od teraz możecie wybrać kolor dowolnego elementu na cholewce, od siateczki i górnej partii cholewki, poprzez skórzany panel tuż nad podeszwą, aż po kolor sznurówek, małego Swoosha czy wyściółki i nawet samego systemu Air Max! Nie da się ukryć, że to teraz Ty rozdajesz tu karty i w końcu zrobisz model, który w 100% będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

W zależności od elementu Nike daje nam możliwość wyboru od kilku do kilkunastu kolorów. Na chwilę obecną nie mamy możliwości wyboru materiałów ani dodatków w postaci np. nakrapianej podeszwy, ale z czasem powinno się to zmienić. Ale hej, od czego trzeba zacząć i sprawdzić zainteresowanie rynku.

Jeśli nie wiesz na czym polega NIKEiD, a chciałbyś zamówić sobie swój własny model to sprawdź nasz artykuł ten ten temat. Dowiesz się tam o zwrotach, jak długo czeka się na swoje buty i wiele innych ważnych aspektów tego projektu.

Jak zaprojektować swoje nowe Nike Air Max 97? Wystarczy kliknąć w poniższy link i dać się ponieść swojej wyobraźni.

PRZEJDŹ DO NIKEiD

nikeid air max 97 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: